У приміщенні проводять останні оздоблювальні роботи, – Сергійчук перевірив хід робіт в театрі (фото)

У Черкаському обласному музично-драматичному театрі готуються встановлювати сценічне обладнання. У приміщенні проводять останні оздоблювальні роботи. Також робітники завершують облаштування прилеглої території.

Про це повідомив голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук, який перевірив хід робіт та зустрівся із підрядником.

Нагадаємо, що примішення театру, яке зазнало пожежі у 2015-му році, відбудовують в межах програми Президента “Велике будівництво”.

– Питання реконструкції Черкаського обласного музично-драматичного театру тримаю на особистому контролі. Тому перевірив хід виконання робіт. Важливий аспект – це доступність приміщення для людей із інвалідністю. Адже обмежують не фізичні можливості, а простір. Усі побажання при будівництві врахували! Є пандуси, окремі вбиральні, спеціально облаштовані місця в глядацькому залі, – зауважив Сергійчук.

У свою чергу актори театру вже готуються дивувати глядачів своїми виступами, зокрема зіграти казку «Снігова королева» та приготували оновлену новорічну інтермедію.

– Драматичний театр ремонтували останній раз у 2006 році, і лише глядацьку залу. Сцену до цього часу не змінювали ніколи. Устаткування залишалося застарілим. Наразі ми чекаємо на встановлення світлового і звукового обладнання. Воно буде однозначно кращим, ніж було, адже буде енергоощадним та сучасним», – говорить заступник директора Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка Роман Бурлаков.

Вже зараз актори готові показувати вистави «Сто тисяч» І. Карпенка-Карого, «Украдене щастя» І. Франка, «На низькому старті», «Ревізор», «Дерева помирають стоячи», «Хіба ревуть воли…», також готують виставу «Лісова пісня» Лесі Українки.

 

Стрічка новин