У Крутьках на Золотоніщині добудовують амбулаторію

Сучасну амбулаторію загальної практики сімейної медицини добудовують в Золотоніському районі. Будівництво новенького приміщення, де прийматимуть пацієнтів села Крутьки, планують завершити в травні 2021 року і протягом року ввести в експлуатацію.

Будувати амбулаторію розпочали “з нуля” восени минулого року. З державного бюджету виділили 5,7 мільйонів гривень, 10% з них – місцеві гроші.

Наразі діюча сільська амбулаторія знаходиться в старому пристосованому приміщенні. У ній медики можуть приймати близько 30 пацієнтів. Завдяки новій  будівлі ця цифра збільшиться в кілька разів.

«Ми вже очікуємо на відкриття сучасної амбулаторії. Простора, з новим обладнанням та додатковими можливостями лікування селян. Сподіваюся, ми зможемо відкрити її найближчим часом», – каже староста села Крутьки Ольга Положай.

Зовнішні та внутрішні роботи будівлі знаходяться на стадії завершення. Залишилось зробити водопостачання, електропостачання, оздоблювальні роботи та повністю благоустрій території.