«У Каневі тарифи на тепло залишаться на рівні 2019 року», – Олександр Скічко

Для канівців тарифи на тепло не зростатимуть. Це стосується і решти жителів області. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

13 жовтня виконком Канівської міськради встановив тариф на послугу з постачання теплової енергії для населення цього опалювального сезону на рівні 1907,53 грн/Гкал (з ПДВ).

«На Черкащині тарифи на тепло для населення в цьому опалювальному сезоні не зростатимуть. За ініціативи Президента це зафіксовано в меморандумі між Кабінетом Міністрів України, НАК «Нафтогаз України» та місцевими громадами», – сказав очільник області.

Нагадаємо, цей меморандум передбачає декілька ключових меседжів:

Тарифи на тепло і гарячу воду в цьому опалювальному сезоні залишаться на рівні попереднього року.

Буде забезпечено безперебійність постачання газу як в оселі, так і для об’єктів соціальної інфраструктури.

Держава фінансово підтримає місцеві громади у вигляді субвенції.

До місцевих бюджетів також буде спрямовано ПДФО додатково в розмірі 4% (а це близько 11 млрд грн) та акцизний податок із пального в розмірі 13,44%.

Держава збільшить програму субсидій на 12 млрд грн до кінця року для найбільш вразливих категорій населення.