У Кам’янці запустили сонячну електростанцію

Сонячну електростанцію потужністю 32 МВт відкрили у Кам’янці. Її збудували завдяки норвезьким інвестиціям у межах проекту Scatec.Приурочили запуск станції до Дня Сталого Розвитку Scatec в Україні.

Подія такого рівня є значним досягненням для громади, відзначають у Кам’янській ТГ, адже показує її готовність змінюватися, йти в ногу з часом та працювати з іноземними партнерами. Загалом, за час співпраці між міською владою та компанією Scatec склалися дружні та партнерські відносини. Завдяки цьому, окрім основного проєкту з побудови сонячної станції, в місті втілили чимало соціальних ініціатив. Зокрема, висадили алеї сакур та ялівцю, Алеї дружби міст України та ін.

Водночас у межах заходу провели зустріч з налагодження подальшої співпраці. Участь у заході взяли Аліна Свідерська, генеральний директор Scatec Ukraine, Олександра Вацко, заступниця Керівника Місії, посольство королівства Норвегії в Україні, Олег Самчук, голова правління Черкасиобленерго, Володимир Тірон, голова Кам’янської міської територіальної громади, а також Реймонд Карлсен, генеральний Директор Scatec, Тон Неєстейн, генеральний Інвестиційний Директор, FMO та ін.

 

Стрічка новин