У ДФС області зустріли колегу-учасника ООС

Старшого лейтенанта податкової міліції Владислава Мирошніченка зустріли в ГУ ДФС області. Він ніс службу в районі проведення операції Об’єднаних сил.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, мужність та стійкість, проявлені при виконанні завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил Владислав Мирошніченко нагороджений Почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації. За час служби в районі проведення ООС Владислав Мирошніченко також нагороджений орденом «за мужність та професіоналізм», орденом  «Лицарський хрест» та грамотою Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта ВолодимираКравченка.

Загалом, вже 48 працівників податкової міліції Головного управління ДФС у Черкаській області пройшли службу в районі проведення ООС/АТО, 14 з яких заохочені відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області