У ЦНАП області працюють над створенням безбар’єрного простору

Доступний простір для всіх. Ще 7 центрів надання адміністративних послуг Черкащини наблизилися до вимог безбар’єрності. Про це інформують у департаменті регіонального розвитку ОВА.

Йдеться про ЦНАПи Бобрицької, Леськівської, Руськополянської, Степанецької, Лип’янської, Червонослобідської, Чорнобаївської ТГ. Інші центри продовжують працювати у цьому напрямі.

– Наша мета, щоб 100% ЦНАП області були безбар’єрними, адже це  сприятиме доступності адміністративних послуг для всіх категорій населення, – зазначає директор департаменту регіонального розвитку ОВА Роман Карманнік. – Це не лише про доступність інфраструктури, але й про повагу до кожного жителя громади. Вдячний громадам за роботу з наближення своїх ЦНАП до безбар’єрних вимог і здійснення важливих кроків до створення інклюзивного суспільства.

Так, у 64 ЦНАП Черкащини діють “єдині вікна”, де ветерани без черг і зволікань можуть отримати адміністративні послуги.

Нагадаємо, на початку 2024 року Черкаською обласною військовою адміністрацією створено “Мапу доступності ЦНАП” https://cutt.ly/Fw3nx5SP. Тоді лише Центр надання адмінпослуг міста Черкаси відповідав усім вимогам безбар’єрного простору. Тож з квітня решта 65 тергромад області активізували роботу щодо приведення приміщень ЦНАПів до безбар’єрних вимог і розробили плани дій.