У Черкаському районі перевірили готовність до опалювального сезону

На Черкащині триває робота з підготовки до старту опалювального сезону. Про те, на якому рівні готовності громади Черкаського району до зимового сезону, йшлося на виїзному засіданні обласного оперативного штабу під головуванням заступника очільника області Антона Царюка.

Відкриваючи засідання, він наголосив на особистій відповідальності голів громад із забезпечення безперебійного проходження опалювального сезону та готовності реагувати на надзвичайні ситуації.

– З урахуванням ризиків, які виникають в умовах військового стану, основну увагу при підготовці до опалювального сезону приділяємо забезпеченню джерелами резервного живлення, паливом, охороні та захисту об’єктів критичної інфраструктури, – відзначив Антон Царюк. – Важливо застосовувати комплексний підхід у підготовці наших об’єктів до осінньо-зимового періоду, впроваджувати енергоефективні підходи, працювати над розподіленою генерацією, модернізувати систему теплопостачання, забезпечувати джерелами резервного живлення та ін.

На засіданні заслухали звіти керівників громад і зафіксували рівень готовності до опалювального сезону. Також відзвітували про готовність до старту опалювального сезону керівники підприємств сфери житлово-комунального господарства, енерго-, газопостачання, служба надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, такі наради вже відбулися у Золотоніському та Звенигородському районах.