У Черкасах встановили меморіал Владиславу Городецькому

Будівля Черкаського центру дитячої та юнацької творчості набула ще більшого історичного та культурного значення. Тут днями встановили меморіальну дошку відомому архітектору Владиславу Городецькому, інформують у Черкаській РДА.

Голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко разом з радником-консулом Консульського відділу Посольства Республіки Польща в Україні паном Яцеком Гоцловскі та іншими предмтавниками владиних структур відкрили меморіальну дошку Владиславу Городецькому на будівлі колишньої жіночої гімназії, спорудженої ним у 1905 році.

Владислав Городецький – відомий український та польський архітектор, підприємець, інженер, літератор. У Києві за його проектами збудовані: будинок Художньо-історичного музею, Миколаївський костьол, “Будинок з химерами”, у селі Мошни Черкаського району – «Будиночок архітектора Городецького», де колись була лікарня.