У Черкасах вперше змагалися люди старшого віку на заході «Черкаські Джури»

У Черкасах в межах Олімпійського дня відбулися спортивні змагання серед людей старшого віку «Черкаські Джури». Такий захід влаштували вперше, аби черкащани могли позмагатися, проявити себе у різних видах спорту та показати приклад іншим.

У «Черкаських Джурах» взяли участь 80 людей поважного віку, які змагалися в командах. Вони аматори, які вирішили випробувати свої сили. У парку «Хіміків» вони визначали кращих із гри у дартс, шашки, боулінг, із баскетбольних кидків, бігу на 30 м, присідань за 30 секунд та в командній естафеті.

Олімпійський осередок Черкащини відзначив переможців та призерів змагань подарунками.

Співорганізатори змагань – відділення НОК України в Черкаській області та Територіальний центр соціальної допомоги.

За інформацією Відділення НОК у Черкаській області