У 2022 році Черкащина сплатила 20 млрд грн податків

Платниками податків Черкаської області за 2022 рік до бюджетів усіх рівнів сплачено 20 млрд грн податків, зборів та платежів. У порівнянні з 2021 роком до бюджетів спрямовано на 21,6 відс., або на 3,6 млрд грн податків більше, повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Сергій Гришко.

• До державного бюджету України сплачено 8,5 млрд грн, що на 20,3 відс., або на 1,4 млрд грн більше у порівнянні з показником за відповідний період минулого року.
  • Місцеві бюджети Черкаської області отримали 11,6 млрд грн, що на 22,6 відс. або на 2,1 млрд грн більше ніж в 2021 році.
  • Також перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 10,9 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 61,5 відс. або на 4,2 млрд грн більше у порівнянні з показником 2021 року.
  • Сергій Гришко висловив подяку платникам податків Черкащини за добросовісне виконання ними конституційного обов’язку – сумлінну сплату податків, адже це вклад кожного в перемогу України! Все буде Україна!

За інформацією ГУ ДПС у Черкаській області