У 2022 році держава спрямувала близько 800 млрд грн на всі соціальні виплати

Цього року держава виконувала всі свої соціальні зобов’язання перед українцями. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 27 грудня.

«Зробили майже неможливе. У надскладних умовах бойових дій, в окупації, під час обстрілів мирних міст і сіл. На всі соціальні виплати спрямували близько 800 млрд грн», — відзначив очільник Уряду.

Крім того, за словами Прем’єр-міністра, держава здійснила всі заплановані на 2022 рік підвищення. Зокрема, вперше проіндексовано військові пенсії. Успішно реалізується ініційована Президентом Володимиром Зеленським програма підтримки пенсіонерів віком 80+.

«У жовтні  додаткову допомогу почали отримувати люди, яким виповнилося 70 років. Загалом виплатили пенсій на понад 575 млрд грн. Лише в грудні перераховано пенсій на 51,4 млрд грн», — сказав Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр також зауважив, що було створено систему централізованого нарахування виплат. Це дало змогу платити допомоги, субсидії та пільги людям, які перебували на території ведення бойових дій і в окупації. Таким чином охоплено виплатами понад 5 млн сімей.

Під час засідання 27 грудня Уряд продовжив перехідний період щодо переоформлення допомоги на дітей, які перебувають під опікою та піклуванням, на дітей з інвалідністю, на осіб, що мають інвалідність із дитинства, на тих, хто за ними доглядає.

Крім того, на виконання Закону України Уряд припинив діяльність Фонду соціального страхування та приєднав його до Пенсійного Фонду України.

Стрічка новин