Триває збір заявок на здобуття Черкаської обласної премії імені Порфирія Демуцького

Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА продовжує збір заявок на присвоєння обласної премії імені Порфирія Демуцького в галузі аматорської художньої творчості. Премія присуджується раз на рік в обсязі 50 000 грн.

Переможців конкурсу визначають у трьох номінаціях:

перша – аматорські академічні, народні хори;
друга – вокальні ансамблі та ансамблі малих форм;
третя – фольклорні колективи.
Організація, яка висуває кандидатуру на здобуття премії, подає до конкурсної комісії такі документи:
1) Офіційне подання з формулюванням позиції та її короткою мотивацією;
2) творча характеристика виконавця (колективу) з наданням інформації про творчу діяльність, участь та досягнення в обласних, всеукраїнських, міжнародних заходах;
3) відеоматеріали чотирьох творів та матеріали із висвітленням діяльності виконавця (колективу рецензії та відгуки, опубліковані в пресі (якщо такі є).
Обов’язковою умовою конкурсу є наявність творів Порфирія Демуцького у репертуарі претендентів на здобуття обласної премії.
Заявки приймають до 22 січня 2021 за адресою: cultura-03@ukr.net. Обов’язково необхідно надсилати подання та характеристики в пареровому формані на адресу: м. Черкаси, бул Шевченка, 185 Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА.
Переможцям конкурсу в кожній номінації присвоюється звання «Лауреат обласної премії імені Порфирія Демуцького», вручається Диплом і грошова винагорода.
Детальну інформацію та Положення про премію можна знайти тут: https://culture.ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/Демуцький-рішення_положення-2018.pdf
Довідково:
Обласна премія імені Порфирія Демуцького заснована у 2004 році Черкаською обласною радою спільно з Черкаською обласною державною адміністрацією з метою збереження аматорського мистецтва Черкащини, унікальних надбань народної пісенної творчості, їх розвитку та популяризації.

Стрічка новин