Торік аудитори Черкащини забезпечили відшкодування втрат на суму 30 млн грн

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області впродовж січня – грудня 2020 року провели 39 ревізій та 6 державних фінансових аудитів. Проведеними ревізіями виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 197 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками контрольних заходів прийняли 55 управлінських рішень та використали 40 пропозицій, наданих за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 31 заходу державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 10 досудових розслідувань. Пред’явлено 3 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 484 тис. грн.

До 10 об’єктів контролю, де виявлені порушення, застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 111 протоколів про адміністративні правопорушення, 17 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 1 посадову особу об’єкта контролю звільнено з посади.

Стрічка новин