«Тараса пензлі оживають»: Звенигородщина єднала митців

Цими вихідними у с. Шевченкове Звенигородського району, на батьківщині Кобзаря, відбувся щорічний мистецький пленер для юних талантів пензля і слова «Тараса пензлі оживають». Метою проведення мальовничо-літературного свята є виявлення талановитої молоді, підтримка обдарованих дітей та патріотичне виховання підростаючого покоління, інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.

Учасники виконували конкурсні завдання, брали участь у майстер-класах від видатних митців Черкащини та відвідали історичні місця пов’язані з постаттю Т. Г. Шевченка. Член журі конкурсу Заслужений художник України Віктор Олексенко вручив переможцям та учасникам пленеру дипломи та подарунки.

У номінації «Графіка» третє місце посіли Анастасія Кульбаченко (м. Звенигородка) та Володимир Гордійчук (с. Шевченкове, Звенигородського р-ну); друге місце вибороли Лілія Кліщ (м. Звенигородка) та Олександр Дядченко (с. Шевченкове, Звенигородського р-ну), а перше місце члени журі присудили Надії Дмитренко та Софії Скориній (м. Черкаси).
У номінації «Живопис» призерами і переможцями стали: Ілля Гилюк (м. Черкаси) і Ангеліна Попова (м. Золотоноша) – третє місце; Анна Забожко (с. Шевченкове, Звенигородський р-н), Анастасія Крайня (м. Зіньків, Полтавської обл.), Катерина Кушнір (м. Черкаси) і Мюллер Владислава (м. Кам’янське, Дніпропетровської обл.)– друге місце; Аделіна Кулібаба (м. Зіньків, Полтавської обл.) та Ольга Юдакова (м. Черкаси) – перше. Усі вони нагороджені дипломами відповідного ступеня та подарунками.
Катерина Вербівська, членкиня Національної спілки письменників України, вручила дипломи відповідного ступеня учасникам-літераторам. Зокрема, у номінації «Поезія», у віковій категорії 14-16 років переможцями стали: Анастасія Скакун (м. Звенигородка), Вікторія Француз (м. Остер, Чернігівської обл.), Аліна Чепурна (м. Миколаїв) – третє місце; Карина Олійник (с. Озірна, Звенигородського р-ну), Марія Крикун (м. Бориспіль, Київської обл.) та Вероніка Мамот (м. Миколаїв)– друге місце; Сніжана Мудріцька (с. Мизинівка, звенигородського району) та Юлія Браташ (м. Миколаїв) – перше.
Серед поетів віком 17-19 років третє місце посіла Дарина Бондаренко (м. Черкаси).
Поміж призерів у номінації «Проза», вікова категорія 14-16 років стали: Світозар Швець (м. Херсон) і Кіра Волянська (м. Миколаїв) – третє місце; Марія Бандура (м. Миколаїв) – друге місце і переможцем журі визнало Яну Косюк (м. Кам’янка).

Також окремою нагородою відзначено юну талановиту учасницю з м. Херсок Ясю Броклу, якій всього лиш 10 років, вона поза конкурсом виконала завдання і надзвичайно вразила журі.

Цього року ГРАН-ПРІ у номінації «Образотворче мистецтво» отримала Дар’я Корнієнко (м. Черкаси), а у номінації «Література» високу нагороду виборола Анна-Софія Сєчко (м. Миколаїв). У подарунок вони отримали дорогоцінні подарунки.