Суб’єкти господарювання, які отримали дозвіл на викиди стаціонарними джерелами, мають подати щорічний звіт

Суб’єкти господарювання, які отримали дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, щороку не пізніше 31 березня року мають подати звіт про дотримання умов дозволу та виконання заходів щодо здійснення контролю за дотриманням установлених гранично допустимих викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Про це інформують в управлінні екології Черкаської ОВА.

Звітним роком є період з 1 січня до 31 грудня календарного року, що передує року, в якому подається звіт.

Якщо юридична особа припиняє свою діяльність, звіт подається за період з початку календарного року, в якому відбулося припинення, до дня внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису про її припинення.

Якщо фізична особа – підприємець позбавляється статусу підприємця, звіт подається за період з початку календарного року, в якому це відбулося, до дня внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності такою особою.

Звіт суб’єктом господарювання може подаватися:

– в електронній формі через електронний кабінет користувача платформи «ЕкоСистема»;

– у паперовій формі, до якого додається його електронна копія у форматі AdobePortableDocumentFormat (PDF).

Форма подання звіту визначена у додатках до Порядку.

Звіти в паперовій формі надавати до Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації за адресою:

м. Черкаси, вул. Вернигори, 17

тел./факс (0472) 63-36-55, e-mail: 38715482@mail.gov.ua

контактна особа: заступник начальника Управління – начальник відділу атмосферного повітря, поводження з відходами, оцінки впливу на довкілля та економіки природокористування – Рясик Олена Миколаївна