Стрілець Сергій Куліш став кращим спортсменом вересня-2020 на Черкащині

На Черкащині підбили підсумки спортивного вересня й визначили кращого спортсмена. На звання кращого спортсмена вересня претендували 10 кандидатів, а саме: велосипедист Віталій Новаковський, гімнасти Назар Чепурний та Ілля Ковтун, дзюдоїст Артур Єфремов, Сергій Черних (кінний спорт), веслувальниці Валерія Шарова та Ілона Трофімова, стрільці Сергій Куліш, Дмитро Омельяненко та Максим Хроненко.

Експертній комісії при відділенні НОК України в Черкаській області було досить складно обрати переможця, оскільки всі спортсмени мають гарні результати та гідні звання кращого. В результаті тривалого обговорення перемогу у вересні виборов стрілець Сергій Куліш та його тренер Віктор Нагній. Кращий спортсмен та тренер місяця отримають відзнаку та грошову премію від відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області.

Сергій Куліш на Відкритому чемпіонаті України з олімпійських вправ імені ЗТУ А.П.Кукси зі стрільби кульової у Вінниці виборов в особистих змаганнях «золото» та «срібло». Він посів перше місце у вправі МГ-6 (стрільба з малокаліберної гвинтівки: 120 пострілів з трьох положень: стоячи, з коліна, лежачи) та здобув «срібло» у фіналі вправи ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки: 60 пострілів з положення стоячи). Також спортсмен встановив два неймовірні рекорди України: у кваліфікації вправи МГ-6 набрав 1184 оч., а у фіналі цієї ж вправи – 467,3 оч., що на 2 очки більше, ніж рекорд світу. Тренує його Віктор Нагній.

Віталій Новаковський у вересні виборов три нагороди різних змагань. Спортсмен здобув перше місце на Відкритому командному чемпіонаті України у парних гонках (чоловіки) з велосипедного спорту (шосе) та перше місце Відкритого командного чемпіонату України в багатоденній гонці (чоловіки) з велосипедного спорту (шосе). Також Віталй посів третє сходинку чемпіонату України з велосипедного спорту (трек). Усі змагання проходили у Львові. Підготували спортсмена Віталій Степаненко та О.Єрмаков.

Назар Чепурний виборов друге та третє місце на чемпіонаті України з гімнастики спортивної, що відбувся в Кропивницькому. Тренер спортсмена – Ірина Надюк.

Ілля Ковтун шість «золотих» медалей Міжнародного турніру з гімнастики спортивної «Ukraine International Cup»: у командному багатоборстві, особистому багатоборстві, вільних вправах, на кільцях, на паралельних брусах та на поперечині. Підготувала спортсмена Ірина Надюк.

Артур Єфремов став учасником чемпіонату України з дзюдо до 23 років, який відбувся в Харкові. Спортсмен там здобув «бронзову» нагороду. Тренує Артура Володимир Римар.

Сергій Черних посів друге місце на чемпіонаті України з триборства (кінний спорт), який влаштували в Жашкові на Черкащині. Підготував спортсмена тренер Андрій Пономарьов.

Валерія Шарова та Ілона Трофімова вибороли друге місце Командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, який приймала Полтава. Тренує спортсменок Олексій Іванов.

Дмитро Омельяненко став володарем двох командних «золотих» нагород Відкритого чемпіонату України ім. ЗТУ А.П.Кукси зі стрільби кульової. Підготували спортсмена Віктор Нагній та Наталія Чепурна.

Максим Хроненко здобув дві командні «золоті» нагороди Відкритого чемпіонату України ім. ЗТУ А.П.Кукси зі стрільби кульової. Підготували спортсмена Віктор Нагній та Наталія Чепурна.