Стипендіатів із розбудови молодіжної політики визначили на Черкащині

Десять черкащан отримуватимуть обласну премію за особливі заслуги в розбудові молодіжної політики в області. Таке рішення  ухвалила профільна комісія.

Як розповів заступник очільника області Олександр Шамрай, премію запроваджено з метою залучення молоді до соціально активної діяльності.

Її призначають черкащанам віком до 35 років, які зробили вагомий внесок у розбудову молодіжної політики в регіоні.  Кандидатури претендентів попередньо були погоджені органами місцевого самоврядування.

– Для нас важливо підтримувати молодь, – наголосив Олександр Шамрай. – Їхні ідеї, реалізація ініціатив – потужний двигун розвитку. Наші цьогорічні стипендіати працюють у різних сферах діяльності. Їхні проєкти пов’язані з розвитком учнівського і студентського самоврядування, соціальним напрямом, організацією заходів для ветеранів і захисників.

За результатами голосування премію цьогоріч отримуватимуть: Дарія Абзелімова,  Назарій Бурлака, Юлія Варивода,  Вікторія Гончар,  Софія Кихтенко, Ольга Куликова, Олександра Луценко,  Володимир Царук,  Вікторія Сімейко та Богдан Кулинич. Вона виплачуватиметься одноразово у розмірі 5550 грн.

Рішення про присвоєння премії викладуть у спільному розпорядженні начальника Черкаської ОВА та голови обласної ради. Опісля воно набуде чинності.