Скічко разом із дружиною Єлизаветою Юрушевою з подарунками та театральною виставою відвідали Центр дитячої онкології

Сьогодні, 15 лютого, керівник Черкаської ОДА Олександр Скічко та його дружина Єлизавета Юрушева відвідали Обласний центр дитячої онкології та гематології з нагоди Міжнародного дня онкохворої дитини.

Очільник Черкащини та його дружина подарували дітям театралізоване дійство, іграшкові «скриньки хоробрості» та планшети. 

 

Подружжя також зустрілося з директором закладу Віктором Парамоновим та працівниками, оглянули умови для лікування, стаціонарного навчання й дозвілля хворих дітей.

«Незважаючи на те, що на дитячі онкохвороби припадає 1 % від загальної кількості онкозахворювань, це один надважливий відсоток, про який ми маємо посилено дбати. У цьому році, який є пріоритетним у сфері розвитку медицини для нашої країни, мені б дуже хотілося, щоб наш  онкодиспансер отримав довгоочікуваний лінійний прискорювач. І я докладу всіх зусиль, щоб це стало реальністю», – підкреслив  очільник області Олександр Скічко.

Він також зазначив, що черкаський онкодиспансер посідає лідерські позиції в напрямі лікування онкології завдяки насамперед професійності лікарів, а також матеріально-технічному забезпеченню.

«Сьогодні ми робимо те, що нещодавно розцінювалося, як фантастика, – трансплантацію органів. Це довели, в тому числі, наші лікарі, завдяки яким ми зможемо розвивати пересадку органів на Черкащині на більш якісному рівні», – акцентував Олександр Скічко.

На його переконання, онкозахворювання не повинні бути для людей вироком.

«В Україні щороку стається більш ніж 1000 випадків захворювань у дітей. Проте 90% цих випадків можна вилікувати. Однак сьогодні ми маємо іншу статистику – це 50–60%. Нам є куди рухатися і на що рівнятися», – зазначив керівник Черкащини.

Єлизавета Юрушева звернулася зі словами вдячності до медиків закладу.

«Я як мама, як жінка, як звичайна людина, дякую вам за те, що ви робите. Це неймовірно. Поруч із вами відчуваєш, що у наших дітей є майбутнє. Спасибі, що ви у нас є», – сказала вона лікарям.

Стрічка новин