Шкільні ліги: «Піщанські коали» вибороли волейбольну першість Черкащини

На Черкащині визначили чемпіонів шкільних ліг із волейболу. Перемогу здобула  команда юнаків «Піщанські коали». Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Починаючи із старту змагань, конкуренція за першість області була потужна. Загалом для участі у шкільних лігах із волейболу серед юнаків зареєструвалися 342 команди. Традиційно 5 із них дійшли до фіналу. Зокрема, це команди із Смілянської школи №11, Черкаської школи №27, Піщанського ліцею, Рогівської школи, Тальнівського НВК.

Переможці і призери показали гарну гру, – наголосив Ігор Табурець. – Наші вітання. «Піщанські коали», покажіть на всю країну, які ви вправні волейболісти!

Нагадаємо, переможці обласного етапу нацзмагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» представлять Черкащину на всеукраїнському рівні.

Раніше в області вже визначили лідерів із баскетболу серед дівчат. Це команда «Кмітливі рисі» із Черкаської школи №24. За першість України від Черкащини боротимуться також баскетболісти Уманського ліцею №3 та волейболістки  Черкаської школи №10.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин