Сергій Сергійчук відзначив працівників хімічної галузі (фото)

Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук зустрівся із колективом підприємства “АЗОТ”. Спільно із заступником голови обласної ради Валентином Тарасенком вручили працівникам відзнаки обласної влади та державні нагороди.

– 55 років ПрАТ «АЗОТ» тримає статус гіганта хімічної промисловості не лише Черкащини, а й України.
Але гігантом це підприємство роблять не лише виробничі потужності, а в першу чергу – колектив.  Хімічна галузь успішно розвивається, це складне високотехнологічне виробництво. «АЗОТ» – підприємство першого класу небезпеки, тому надважливо, щоб кадри були висококваліфікованими. Саме такі працюють тут!
Підприємство «АЗОТ» бюджетоутворююче, ви не лише забезпечуєте ринок якісною продукцією, а даєте стимул розвитку економіки. Такі підприємства гарантують добробут українських сімей, – відзначив Сергій Сергійчук.

Окремо голова ОДА подякував керівництву, зокрема голові правління Віталію Склярову, за усвідомлення соціальної відповідальності та внесок у розвиток області. Підприємство і сьогодні не лишилося остронь в боротьбі з COVID-19.

Нагадаємо, що День хіміка відзначали в травні, однак відзначення відтермінували через пандемію.