Сергій Сергійчук перезапускає роботу антирейдерського штабу (фото)

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Сергійчук перезапускає роботу обласного оперативного штабу з протидії аграрному рейдерству. Завдання штабу оперативно реагувати на випадки силового захоплення земель, підприємств, будь-якої власності.

– При Черкаській обласній державній адміністрації був створений обласний оперативний штаб з протидії аграрному рейдерству. Потім він став регіональною робочою групою з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств. Назви непогані, але інформації про результати – практично немає. Нам та громаді потрібні конкретні дії і конкретні результати. Тому наше завдання – перезавантажити структуру так, щоб вона почала працювати результативно і ефективно боротися з рейдерством, – каже очільник облдержадміністрації.

Сьогодні на засіданні штабу Сергій Сергійчук спільно із правоохоронцями, представниками Управління культури та охорони культурної спадщини, Держгеокадастру розглянули звернення заявників, що стосувалися питань незаконного захоплення врожаю та незаконної державної реєстрації припинення права оренди на земельні ділянки.

Сергій Сергійчук закликав присутніх керівників правоохоронних органів активізувати роботу в цьому напрямку, розібратися в ситуаціях та притягнути до відповідальності людей, які порушили законодавство України. 

– Засідання штабу мають бути регулярними. Хочу, щоб на кожній наступній зустрічі ми публічно звітували про результати роботи. Така порівняно невелика кількість звернень свідчить лише про одне: про цей штаб підприємці або взагалі не знають, або не довіряють діяльності його складу. Оцінку його роботі повинні дати самі громадяни, представники бізнесу, які потерпають від беззаконня. А вони оцінюватимуть виключно за справами. Документальні звіти для статистики нікому не потрібні. Лише реальні результати, – наголосив Сергійчук.  

Стрічка новин