Сергій Озеран про роботу пунктів незламності на Черкащині

З 1 жовтня в області поновлюють роботу пункти незламності. Загалом планують запустити 201 такий осередкок. Про це повідомив директор Департаменту цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Сергій Озеран на брифінгу в медіацентрі ОВА.

– Минулого року 1 грудня в нас в області діяв 171 пункт незламності, а вже наприкінці березня 2023 – 196, – нагадав Сергій Озеран. – За період роботи їх відвідали понад 15 тисяч людей. Зараз ми вже провели інвентаризацію майна, перевірили наявність підключення до мережі інтернет і запас пально-мастильних матеріалів в усіх раніше задіяних пунктах незламності та підготували до роботи додаткові. Попередньо вони працюватимуть у робочі години, у разі ж надзвичайних ситуацій – цілодобово.

Загалом, наразі готові до роботи 165 пунктів незламності в районах. Зокрема, 85 – у Черкаському районі, 39 – у Звенигородському, 25 – в Уманському (готують до роботи ще 1) та 16 – Золотоніському. Ще два пункти будуть розташовані на вокзалах Укрзалізниці, а 33 – у приміщеннях підрозділів ДСНС України.

Детальніше дивіться у відео:

Стрічка новин