САД: проїзд державними дорогами Черкащиною забезпечений

Станом на ранок 22 лютого проїзд дорогами державного значення Черкаської області забезпечений. Заторів, обмежень чи перекриттів немає. Про це інформують у Службі автодоріг області.

Через відлигу 21 лютого та нічні заморозки в ніч на 22 лютого, на автодорогах державного значення проводилися роботи з усунення зимової слизькості для забезпечення безпечного проїзду.

Впродовж ночі працювало 20 одиниць спецтехніки підрядних організацій, для обробки протиожеледними матеріалами доріг було використано понад 140 тонн піщано-соляної суміші. Обробка дорожнього покриття протиожеледними матеріалами проводилась на небезпечних ділянках автодоріг: підйомах, спусках, мостах, небезпечних поворотах.

Також підрядні організації проводять роботи з розчищення від снігу узбіч, мостів, тротуарів та автобусних зупинок.

Якщо ж ви зафіксуєте ускладнення руху на автомобільних дорогах державного значення чи вам знадобиться допомога на дорозі – телефонуйте диспетчеру Служби автомобільних доріг у Черкаській області: +380472714534, +380678093117 цілодобово.