Рятувальників Черкащини вітають із професійним святом

Їхня передова – порятунок життів. Рятувальники Черкащини приймають вітання з нагоди професійного свята. Подякував їм за професійну роботу 24/7 очільник області Ігор Табурець.

– Пожежі, повені, заметілі, наслідки ворожих атак, розмінування територій – їхнє повсякдення, – зауважив він. – Ні секунди на зволікання. Попри ризики. Сьогодні буде багато подяк і відзнак. Як і годиться на професійне свято. Водночас наша вдячність черкаським рятувальникам не обмежується днем. Дякую за роботу від усієї Черкащини! За кожне врятоване життя! За міць і стійкість!

З нагоди професійного свята рятувальники отримали відзнаки та чергові спеціальні звання.

– Я щиро дякую кожному рятувальнику і рятувальниці, хто 24/7 служить українському народові, наближаючи омріяну Перемогу, – додав начальник Головного управління ДСНС області Олександр Євпак.

Нагадаємо, напередодні пожежні команди Черкащини технічно підсилили. Передали необхідного на 3,3 млн грн.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: