Рада з питань ВПО Черкащини відзвітувала про зроблене з початку року

Меморандум про співпрацю, налагодження співпраці з громадськими організаціями, запуск проектів. Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Черкаській ОВА відзвітувала про результати роботи.

Зокрема, підбили підсумки виконання операційного плану з реалізації Стратегії за 1 квартал 2024 року. За цей час стартувала реалізація проекту «Черкащина об’єднує: адвокація для інтеграції ВПО» з метою реалізації Програми «Єднання заради дії». Вона впроваджується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Державного департаменту США;

Також було підписано Меморандум про співпрацю з благодійною організацією «Благодійний фонд забезпечення внутрішньо перміщених осіб», а також Меморандум про співробітництво між Черкаської обласної військовою адміністрацією, Установою «Черкаська агенція регіонального розвитку», Радою ВПО, Черкаським обласним центром зайнятості, коаліцією громадських організацій «Асоціація «Відродження та розвиток», «Сталий розвиток держави» та благодійною організацією «Благодійний Фонд «Право на Захист».

У межах засідання учасники розглянули презентацію програми «Єднання заради дії»/Адвокація» від IREX/Україна, з проєктом «Черкащина об’єднує: адвокація для інтеграції ВПО». Вона покликана покращити інституційний розвиток членів Ради ВПО, допомогти сформувати практичні адвокаційні кейси в громадах Черкащини.