Пряма комунікація: в області презентували платформу діалогу з бізнесом

На Черкащині розпочинає роботу регіональна офлайн- та онлайн-платформа «Діалог влади з бізнесом». Вона націлена на вирішення поточних питань підприємців, задля масштабування комунікації та її системності. Про це повідомив очільник області на брифінгу в медіацентрі ОВА.

За словами Ігоря Табурця, ця платформа є, зокрема, одним із завдань Президента України. Такий формат системного та конструктивного діалогу влади і бізнесу дозволить формувати критично важливий в умовах війни пакет пропозицій загальнонаціонального рівня для розгляду на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад.

– Є чимало викликів, з якими доводиться мати справу щодня через війну, адаптуватися до умов, переорієнтовуватися, – зауважив начальник Черкаської ОВА. – Наша мета – максимально швидко реагувати там, де потрібне втручання і допомога влади. На Черкащині ми в постійній комунікації з бізнесом. Це моя принципова позиція. Бо йдеться про нашу економічну стійкість, від чого прямо залежить обороноздатність нашої країни. Як показує досвід, є багато питань, які цілком можна вирішувати в оперативному режимі. І ми в ОВА це робимо. Зараз ми цю комунікацію масштабуємо і робимо ще більш системною. Тому в нас в області починає роботу регіональна офлайн- та онлайн-платформа.

У межах роботи цієї платформи щотижня на базі ОВА проводитимуть відкриті онлайн-зустрічі підприємців із представниками місцевої влади, профільних служб.

– Перша така зустріч відбудеться уже в цей четвер, 17 жовтня, о 14.30 – деталізував директор департаменту регіонального розвитку Черкаської ОВА Роман Карманнік. – Тут говоритимемо про бронювання працівників і комунікацію із ТЦК та СП. Тема нині актуальна для підприємців. Анонс максимально поширимо на всіх ресурсах ОВА та бізнес-асоціацій. Надалі інформування про наступні зустрічі з’являтимуться щопонеділка. Реєструючись, учасники також зможуть запропонувати власні теми для обговорення.

Також у межах бізнес-платформи раз на квартал відбуватиметься регіональний форум.

– Гарна платформа для оперативного реагування на виклики, – сказав про цю ініціативу голова правління регіонального відділення «Українського союзу промисловців і підприємців» Олександр Жученко. – На Черкащині  діє сильна бізнес-спільнота. Належно побудована комунікація влади і бізнесу. У нас це справді потужно зараз, бо є з чим порівнювати. Тепер, завдяки цій платформі, будемо ще масштабніше комунікувати. Обговорюватимемо актуальне, вирішуватимемо разом проблемні питання.

Долучитися до першої онлайн-зустрічі підприємці зможуть, попередньо зареєструвавшись. Посилання ТУТ.

Довідково:

• За січень-вересень 2024 року по області до державного та місцевих бюджетів надійшло 25 млрд 632 млн грн податків і платежів.
  • Забезпечено приріст доходів на 25%.
  • Бюджети області отримали 5 млрд 756 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що у співставних умовах більше на 26% надходжень за аналогічний період минулого року.
  • Черкаська область посідає 6 місце в рейтингу серед регіонів України за досягнутим приростом надходжень ПДФО (у співставних умовах).
  • Платниками області сплачено до бюджетів громад:

– 1 млрд 534 млн грн єдиного податку із приростом до аналогічного періоду минулого року на 38%;

– 985 млн грн плати за землю із приростом 13%;

– 717 млн грн акцизного податку із приростом 6%.

• Податку на прибуток підприємств приватного сектору економіки сплачено до обласного бюджету в сумі 165 млн грн із приростом на 21%.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: