Прозорість і підзвітність: в області продовжують моніторити оголошені тендери

На Черкащині триває аналіз публічних закупівель, оголошених через систему Prozorro. Проводять моніторинг у межах діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність».

Так, з 14 по 21 червня у статусі «подання» перебувають 83  тендерних пропозиції з очікуваною вартістю понад 200 тис. грн.

Найбільш вартісними закупівлями стало будівництво протирадіаційного укриття на території закладу освіти Єрківської тергромади. Реконструкція приміщення для облаштування найпростішого укриття закладу дошкілля  у Балаклеївській ТГ. А також дообладнання медичного закладу на Уманщині та капітальний ремонт системи опалення в ліцеї Степанецької  тергромади.

У деталях ознайомитися з актуальними тендерами, оголошеними в регіоні, можна у спеціальному розділі на сайті Черкаської ОВА. Аналогічні розділи є на офіційних ресурсах районних військових адміністрацій.