Продовження прийому заявок на Всеукраїнський конкурс творчих проєктів “Код Нації” до 32-ї річниці Незалежності України.

Подія – Всеукраїнський конкурс творчих проєктів “Код Нації” до 32-ї річниці Незалежності України є третім конкурсом, що відбудеться у рамках Національного Фестивалю “Код Нації”.
Авторами та Національними організаторами фестивалю є молодіжна громадська організація “Молоде Покоління”, благодійний фонд “Відсоток Небайдужих” та громадська організація “Рух незламних”. Оскільки вищезгадані юридичні особи є неприбутковими, всі заходи у рамках Національного Фестивалю “Код Нації” є некомерційними.
Весь прибуток, що обліковується ГС НФ Код Нації, отриманий на рахунки БО “БФ “Відсоток Небайдужих” передається і передаватиметься на підтримку ЗСУ та українського народу.

Подача заявок конкурсантами    10 липня – 20 серпня

Оцінювання заявок конкурсною комісією  10 липня – 20 серпня

Оголошення переможців  до 23 серпня

Надсилання подарунків переможцям   23 серпня – 30 вересня

Поруч з тим маємо наголосити, що громадська спілка “Національний Фестиваль “Код Нації”‘ так само як і її Національні Організатори: молодіжна громадська організація “Молоде Покоління”, благодійний фонд “Відсоток Небайдужих” та громадська організація “Рух незламних” є неприбутковими організаціями. Відтак, абсолютно усі заходи у рамках Фестивалю, зокрема і цей Конкурс, є некомерційними, неприбутковими та благодійними, адже головною ціллю нашої діяльності та Конкурсу є збір коштів з подальшою підтримкою Збройних сил України. Всі благодійні внески, що вносять конкурсанти, спрямовані на рахунок благодійного фонду “Відсоток Небайдужих”, який у подальшому забезпечуватиме потреби Збройних сил України, про що ми звітували та звітуватимемо на офіційних сторінках Фестивалю у соціальних мережах.

Детальніше ознайомитись з умовами проведення та Положенням можна на сайті Конкурсу за посиланням: https://www.kod-natsii.com/