Поліція Черкащини готова забезпечити порядок під час поминальних днів

Правоохоронці вживають комплекс превентивних профілактичних заходів, щоб поминальні дні пройшли безпечно. Про це інформують у Поліції Черкаської області.

У поминальні дні, як і на Великдень, поліція Черкаської області нестиме службу в посиленому режимі. Основним завданням поліцейських залишається недопущення дестабілізації ситуації в регіоні, забезпечення публічного порядку та громадської безпеки.
Протягом трьох днів, з 30 квітня по 2 травня, понад 400 кладовищ та прилеглі території до них знаходитимуться під посиленим контролем поліцейських. Загалом до заходу залучать більш як пів тисячі правоохоронців.
Нагадуємо, що на території України продовжує діяти воєнний стан та всі пов’язані з ним обмеження.

Тож закликаємо громадян утриматися від відвідування кладовищ на поминальні дні. Причина — війна в Україні.