Пліч-о-пліч: Черкащина доставила на Херсонщину вантаж підтримки

Від  Черкащини доправили допомогу незламним херсонцям.  У вантажі – найнеобхідніше натепер. Зокрема, питна вода для обласної лікарні та кількох громад, продукти харчування, будівельні матеріали. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

На Херсонщині він мав зустріч із керівниками населених пунктів, де спільно визначили найнагальніші потреби.

Перебуваємо на постійному зв’язку з колегами з Херсонщини, сьогодні безпосередньо скоординували подальші дії, – наголосив Ігор Табурець. – Зі свого боку ми будемо й надалі підтримувати нашу Херсонщину. Готуємо нову допомогу. Ми разом! Пліч-о-пліч! Ми все здолаємо!

Також начальник ОВА поспілкувався із місцевими жителями.

Їхні історії – біль для всієї України, – зауважив Ігор Табурець. –  Російський терор, постійні обстріли, окупація, подекуди не лишились жодного вцілілого будинку, тепер ще й заводнення через підрив ворогом дамби Каховської ГЕС… Утім, попри пережите, люди налаштовані стояти і боротися.

Нагадаємо, Черкащина підготувала місця та готова прийняти потерпілих жителів Херсонщини, де російські терористи підірвали дамбу Каховської ГЕС.  Наразі в області таких понад три тисячі, зокрема і для маломобільних груп населення, людей із інвалідністю. 

Стрічка новин