Підрядник переробив неналежно виконані дорожні роботи на Черкащині

Повторно відремонтувала водовідвідні лотки на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 241801/Р-10/ − Чернече − Кудашеве − кордон Кіровоградської області, км 5+400 – км 11+350 (окремими ділянками) підрядна організація, яка проводила ремонтні роботи на цьому об’єкті.

Виявив порушення інженер з технічного нагляду Департаменту будівництва Черкаської облдержадміністрації. Завдяки цьому підрядне підприємство ТОВ «Будстандарт ЛТД» замінив 520 пог. м. лотків. Їх змонтували на бетонну суміш відповідно до проектно-кошторисної документації.

Крім того, фахівець Департаменту будівництва ОДА виявив порушення при ремонті вул. Чигиринська у м. Черкаси. На ній було передбачено виконати роботи з поточного середнього ремонту на 6 млн грн, об’ємом 15 750 м2. Інженер з технічного нагляду виявив, що стик нового влаштованого та старого асфальтобетонного покриття не відповідає будівельним нормам. Відповідно, субпідрядній організації ТОВ «Колтех-транс», яка виконувала роботи на зазначеному об’єкті, доручили провести додаткове фрезерування старого асфальтобетонного покриття та влаштувати стик згідно з будівельними нормами та стандартами.

Стрічка новин