Перетворіть рідну громаду на туристичний лавмарк: на Дія.Освіта вийшли нові серіали про розвиток туризму та галузі гостинності
У серіалах дізнаємося, як за допомогою привабливих туристичних локацій та якісного сервісу в галузі гостинності розвивати економіку регіонів і заохочувати українських та іноземних мандрівників дізнаватися більше про Україну.
Перші десятиліття незалежності промислові регіони вважали просунутішими та багатшими. Але тенденції змінюються — і громади поступово стають осередками культурного розвитку та залучають додаткові кошти до бюджету завдяки туризму.
Серіали «Як туристичні ініціативи змінюють громади» та «Мистецтво готельного бізнесу» покликані підтримати цю хвилю і допоможуть фахівцям туристичної сфери та HoReCa, а також активістам громад здобути знання й інструменти, необхідні для надання якісних туристичних послуг і залучення інвестицій у свої регіони.
«Як туристичні ініціативи змінюють громади» містить шість серій про те:
- — як перетворити громаду на магніт для туристів і чому розвиток міських середовищ впливає на якість життя їх жителів;
- — що таке інвестиції та як залучати додаткові кошти в громаду;
- — як розвивати тревел-бренд території;
- — у чому роль гастрономічних особливостей регіону для розвитку туризму;
- — як налагодити співпрацю між комунальними підприємствами регіону та залучити їх до розвитку туризму;
- — як реалізувати туристичні ініціативи з обмеженими бюджетами.
Серед спікерів серіалу — відомі фахівці галузі, зокрема Голова Державного агентства розвитку туризму України Марʼяна Олеськів, народний депутат України Ігор Марчук, експерт з брендингу територій, представник Державного агентства розвитку туризму України Ігор Чава, а також ресторатор і шеф-кухар Євген Клопотенко.
Другий освітній серіал «Мистецтво готельного бізнесу» допоможе здобути знання про стандарти обслуговування в готельному бізнесі.
Кожна із шести серій присвячена важливим аспектам успішної взаємодії з гостями:
- — базі якісного сервісу в готелі та первинному завданню його персоналу;
- — функціоналу адміністраторів і бронистів, який зробить досвід гостей на 10 із 10;
- — правилам, як провести check-in та check-out за 30 секунд за допомогою технологій;
- — покроковому плану надання якісних основних та супутніх сервісів у готелі — від бронювання номера до вечері в ресторані;
- — моніторингу якості послуг та покращення сервісу за допомогою зворотного зв’язку клієнтів.
Спікерка серіалу — Ілона Ремігайло, експертка у сфері гостинності з багаторічним досвідом.
Запрошуємо до перегляду серіалів за посиланнями:
https://osvita.diia.gov.ua/courses/the-art-of-hotel-service
https://osvita.diia.gov.ua/courses/how-tourism-initiatives-change-communities
Освітні серіали реалізовані за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією, у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України та Державним агентством розвитку туризму України для платформи Дія.Освіта.
-
10:07Ситуація в області на ранок 15 грудня
Ніч на Черкащині минула з тривогами. Однак минулось без наслідків. Про це інформує начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Загалом у черкаському небі знищено 5 ворожих…
10:07 -
08:04Ситуація в області на ранок 14 грудня (ОНОВЛЕНО)
Майже десять годин поспіль на Черкащині тривала повітряна тривога. Наше небо знову розривали російські БпЛА. Про це інформує начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. За попередніми…
08:04 -
16:51Зроблено в Україні: в Золотоноші відкрили офіс підтримки бізнесу
Державна допомога місцевим виробникам продовжує масштабуватися. Четвертий за рахунком офіс «Зроблено в Україні» з підтримки регіонального бізнесу запрацював на Черкащині. Про це повідомляє начальник ОВА…
16:51 -
15:58Житло для захисників: Черкащина реалізує «Політику Героїв»
Цього року 200 родин ветеранів отримають житло за державними програмами на Черкащині. Зокрема, йдеться про такі категорії: люди з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок війни та…
15:58 -
14:08«Наїв вільний»: в Українському домі презентували колекцію черкаського художника
Понад 300 робіт українського наївного мистецтва склали експозицію проєкту «Наїв вільний». Це картини із приватної колекції Миколи Бабака – народного художника України, відомого черкаського культурного…
14:08 -
13:36«Збережи свою ідентичність»: безоплатний онлайн-курс з дослідження родоводу
Громадська організація «Українська Античність» запустила освітній відеокурс «Збережи свою ідентичність», який стане у пригоді тим, хто хоче дослідити свою сімейну історію. Курс включає дев’ять відеолекцій,…
13:36 -
13:28Український молодіжний фонд провів тренінг для молоді Черкащини
Основи написання грантових заявок опановувала молодь Черкащини. Для них провели навчання фахівці Українського молодіжного фонду. Про це повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді та…
13:28 -
13:23В Україні впроваджується автоматичне надання статусу учасника бойових дій
У рамках місяця цифрової трансформації Міністерство у справах ветеранів України зробило важливий крок — автоматизовано надання статусу учасника бойових дій (УБД). Тепер військовослужбовці, які виконують…
13:23 -
12:45На Черкащині вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС
Чесно та гідно виконали свій обов’язок. Врятували українців та наше майбутнє. Напередодні 14 грудня – дня в історії України, коли ми віддаємо шану ліквідаторам наслідків…
12:45 -
11:53Сонце, мороз та відлига: синоптики прогнозують нетривале зниження температури
На Черкащині відмічаються сонце та морози до 5º у повітрі та до 8º на земній поверхні. Сніговий покрив місцями досягає 5-8 см, грунт промерз на…
11:53 -
11:38Ситуація в області на ранок 13 грудня
Тривога на Черкащині тривала понад 16 годин. Усе через масований російський обстріл України ударними дронами, крилатими ракетами та балістикою. Про це повідомляє начальник Черкаської ОВА…
11:38 -
09:33Діалог влади та бізнесу: підготовка фахівців
Співпраця влади, бізнесу та освітніх закладів є ключовою для підготовки кваліфікованих кадрів. Про це йшлось на черговій онлайн-зустрічі в ОВА в межах комунікаційної платформи “Діалог…
09:33