Пенсійний фонд в області перерахував пенсії

Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» затвердили розміри прожиткового мінімуму для різних категорій населення, зокрема для осіб, які втратили працездатність. Із першого грудня 2021 року цей показник становитиме 1 934,00 грн.

У зв’язку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, Головним управлінням Пенсійного фонду України в Черкаській області провели перерахунок пенсії, які залежать від розміру прожиткового мінімуму.

Перерахунок пенсійних виплат проведено в автоматизованому режимі та не потребує додаткового звернення пенсіонерів до Пенсійного фонду.

Пенсіонери, які мають право на підвищення пенсії, виплату в новому розмірі отримають у грудні.

Довідково: в Черкаській області перерахували 337 тис. пенсій, середній розмір підвищення становить 87,89 грн.

Додаткові видатки на місяць ― 22,5 млн грн.