Оздоровлення, квартирне забезпечення, грошова допомога. Лариса Кошова про результати роботи із соцпідтримки на Черкащині

Заступниця очільника області Лариса Кошова розповіла про підсумки роботи обласного Департаменту соціального захисту населення у 2020 році. Зокрема, повідомила про оздоровлення пільгових категорій населення, компенсації на придбання житла та допомоги ФОПам.

На санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій населення торік область отримала 17,5 млн грн. Завдяки цьому 1585 осіб мали змогу оздоровитися та відпочити.

28 родин пільгових категорій отримали 35,5 млн грн компенсації на придбання житла з державного бюджету. З обласного та місцевих бюджетів кредит на 17,1 млн грн отримали 18 сімей учасників АТО.

53 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали 22,3 млн грн на придбання житла.

Водночас, у 2020 році виплати отримали 2,5 тисяч ФОПів області через карантинні обмеження.