«Освіта під час війни – складне випробування, яке ми разом долаємо», – Ігор Табурець

Черкащина – місце сильних. Сильних освітян. Напередодні Дня працівників освіти очільник області Ігор Табурець зустрівся з представниками цієї галузі Черкащини.

За професійні надбання та здобутки начальник ОВА вручив педагогам відзнаки.

– Ми призвичаюємось до нових реалій і укріплюємось, нарощуємо фонд захисних споруд, аби учні з педагогами були убезпечені, – відзначив Ігор Табурець. – Це для мене пріоритетні питання. На сьогодні уже 97% закладів освіти мають змогу працювати очно або у змішаному форматі.

Водночас на Черкащині й далі успішно реалізують обласні освітянські програми та впроваджують нові проекти. Зокрема, й програму «Інноваційні школи». Їй немає аналогів в Україні. Також в області започаткували проект «Моя Черкащина» для патріотичного виховання шкільництва.

– Наші учні, всупереч усьому, продовжують радувати своїми перемогами, – додав керманич області. – За кожною – копітка праця цілих колективів. Дякую кожному! За роботу! За підтримку наших захисників! За стійкість і витримку! Понад 400 працівників галузі стали у стрій і борються на фронті за нашу Україну. Слава їм! І вітання всій освітянській родині Черкащини!

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин