Освіта, бізнес, влада: в Умані обговорили стратегічне партнерство сторін

Підприємці, освітяни та представники місцевого самоврядування Умані зібралися за круглим столом, аби спільно обговорити нагальні питання професійної (професійно-технічної) освіти, зокрема щодо сприяння професійній підготовці кваліфікованих робітників та їхньому подальшому працевлаштуванні та введенні дуальної освіти.

Учасники відвідали виробничі потужності Уманського тепличного комбінату, ПРАТ «Уманський завод «Мегомметр», ПРАТ «Світ меблів-Україна». Поглиблення співпраці закладів освіти з підприємствами надасть змогу впровадити елементи дуальної форми навчання, що створить умови для вдосконалення практичної підготовки кваліфікованих робітників, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, впровадження в освітній процес новітніх виробничих технологій із застосування сучасного обладнання.

За результатами роботи, учасники досягли порозуміння. Нині на стадії підписання договори про співпрацю між Управлінням освіти і науки ОДА, підприємствами та закладами освіти. Мета співпраці – збереження та розвиток трудового потенціалу регіону, створення нових високотехнологічних робочих місць, підтримка позитивного іміджу освітніх закладів та вітчизняних підприємств.

Стрічка новин