Олексій Чернишов: Усі об’єкти, пошкоджені ударами ворога, — відновимо

10-11 жовтня країна-терорист росія атакувала 13 регіонів та місто Київ. 132 об’єкти зазнали пошкоджень, з них понад 20 об’єктів енергетичної інфраструктури. По місту Києву пошкоджено 41 об’єкт, по Київській області — 36.

Наразі відновлено електропостачання до понад 3,8 тисячі населених пунктів (Полтавська, Сумська, Тернопільська, Київська, Львівська та інші області).

Знеструмленими залишаються понад 100 населених пунктів, де наразі тривають активні відновлювальні роботи.

До кінця дня планується відновити централізоване водопостачання у деяких містах Сумської та Київської областей.

«По всій країні тривають відновлювальні роботи. Усі об’єкти, які були пошкоджені ударами ворога, ми відновимо. Це питання певного часу. На контрольованій території цілодобово працюють наші рятувальники та енергетики, за що я їм дякую, адже вони також герої і тримають свій фронт. Окупанти не можуть нічого нам протиставити на полі бою, тому вдаються до ракетного терору», — зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Нагадаємо, внаслідок пошкоджень можливі перебої з ключовими комунікаціями та послугами: електроенергією, водопостачанням, транспортом та зв’язком. Всіх жителів влада закликає зменшити найближчими днями енергоспоживання у власному помешканні, особливо з 17:00 до 23:00. Адже це — крок до відновлення енергосистеми країни.