Олександр Скічко взяв участь у галузевому форумі «УКРЛЕГПРОМ: Промисловий діалог із владою»

У Черкасах пройшов галузевий форум «УКРЛЕГПРОМ: Промисловий діалог із владою». На ньому представники влади та бізнесу налагоджували співпрацю. Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко взяв участь у форумі та розповів про те, як розвивається легка промисловість в області.

«Черкащина має давні традиції легкої промисловості. І саме тут її потрібно розвивати. Маємо в області понад 70 підприємств, що працюють у цій сфері. Пандемія коронавірусу додала проблем легпромівцям. Утім виробники змогли швидко переорієнтуватися до потреб сьогодення і почали відшивати засоби індивідуального захисту. А от на «ЧШК» навіть розробили тканини з найвищим ступенем захисту від COVID-19», – сказав Олександр Скічко.

Олександр Скічко запропонував підприємцям допомогу в пошуку інвесторів і нових ринків збуту. А також додав, що готовий отримувати та реагувати на конкретні пропозиції і законодавчі ініціативи щодо стимулювання розвитку легкої промисловості.

«Першу ініціативу від легропромівців уже отримали. Вони наголошують на необхідності ухвалення Закону «Про Державний Прапор України», щоб уніфікувати колір, розмір і формат використання нашого стягу. Бо це – імідж держави. Питання особливо актуальне напередодні 30-річчя незалежності України. Звернення прямо на форумі передали присутнім нардепам», – сказав очільник області.