Оксана Покатілова про підтримку в області дітей, які потрапили у складні життєві обставини

На сьогодні в області обліковується 2180 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Із них 2033 дитини зростають у сімейних формах виховання. Про це повідомила начальниця обласної служби у справах дітей Оксана Покатілова на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Як вона розповіла, цьогоріч на Черкащині зросла кількість усиновлення.  Наразі уже 34 дитини мають сім’ю.

Частішають випадки створення прийомних сімей, – додала Оксана Покатілова. – Упродовж року маємо таких плюс 12. Станом на жовтень 83 дитини вже влаштовано до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Окрім цього,  з початком повномасштабного вторгнення до області  із законними представниками приїхали 186 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.  Їм надано відповідну допомогу та підтримку.

Для нас важлива кожна дитина, – наголосила Оксана Покатілова. – Забезпечення її прав – наші головні пріоритети в роботі.  Її проводимо комплексно. Маємо налагоджену комунікацію з усіма органами та службами.  Крім цього, окрему увагу зосереджуємо на підтримці наших статусних дітей.

Більше інформації дивіться  у відео: