Очільник області відзначив волонтерів Черкащини

5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтера. Напередодні свята очільник області Сергій Сергійчук привітав та нагородив волонтерів почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації.

– Слово «волонтер» для мене означає не лише «доброволець», а й «рятівник». Ви перші приходите на допомогу, ніколи не стоїте осторонь проблем суспільства. І це не ваш обов’язок чи чиєсь завдання, а власне бажання і поклик душі. Ви рятували із перших днів війни українську армію, саме ви в перші дні пандемії включилися в активну боротьбу з COVID-19. Можна зараз говорити про різні сфери, бо це свято для тих, хто готовий підтримати ближнього, який потрапив у біду. Це свято тих, хто розуміє, що «моя хата не скраю», і усвідомлює відповідальність за майбутнє. Кожного із вас вітаю із прийдешнім святом, бажаю міцного здоров’я. І дякую за вашу місію, за вашу діяльність, за вашу безкорисливу працю і допомогу», привітав волонтерів Сергій Сергійчук.

За активну громадську діяльність, участь в реалізації важливих соціальних програм, сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві, допомогу військовим в зоні АТО і їхнім сім’ям почесні грамоти отримали:

Дар’я Ложешнікова – авторка концепції меморіального комплексу пам’яті черкасців – загиблих учасників антитерористичної операції на сході України;

Віктор Дивнич – координатор-волонтер волонтерської ініціативи «Центр гостинності»;

Сергій Когут – волонтер благодійного фонду «Час Надії»;

Іванна Дубова – координаторка-волонтерка благодійної організації «Центр допомоги армії»;

Олександр Просяник – член волонтерського руху Черкас та Черкаської області;

Павілс Грігас – волонтер, керуючий проектом «Дні хліба»;

Анна Алєксєєва – волонтерка, адміністраторка волонтерської ініціативи «Центр гостинності»;

Марина Олексійчук – членкиня волонтерського руху Черкас та Черкаської області;

Олександр Кутній – член волонтерського руху Черкас та Черкаської області;

Катерина Кутня – членкиня волонтерського руху Черкас та Черкаської області;

Інна Шафорост – волонтерка благодійного фонду «Час Надії»;

Леонід Грицик – директор Звенигородського будинку-інтернату для інвалідів та престарілих, волонтер;

Тетяна Шелест – заступниця голови Черкаської обласної організації ветеранів, волонтерка.