Новий механізм: визначено критерії для критично важливих підприємств

Черкаською обласною військовою адміністрацією затверджено регіональні Критерії визначення підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальних громад Черкаської області в особливий період.

Це здійснено, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2023 № 76 “Деякі питання реалізації положень Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час”.

Зверніть увагу!

Відповідно до вимог, визначених пунктом 3 „Порядку та критеріїв визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період“ (далі Порядок та критерії), затвердженого Постановою КМУ від 27.01.2023 № 76, підставою для прийняття рішення про визначення підприємства критично важливим для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період є:

відповідність трьом або більше критеріям, зазначеним у пункті 2 Порядку та критеріїв;

відповідність двом або більше критеріям, зазначеним у пункті 2 Порядку та критеріїв, якщо підприємство належить до визначених Постановою сфер.

За необхідності застосування критерію, визначеного підпунктом 4 пункту 2 Порядку та критеріїв, слід керуватися „Критеріями  визначення підприємств, установ і організацій області, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальних громад Черкаської області в особливий період“, затвердженими розпорядженням Черкаської обласної військової адміністрації від 06.04.2023 №3, що можна переглянути за посиланням.

Детальніше в розпорядженні:

3-р від 06.04.2023_КРИТЕРІЇ