Навігація на водних об’єктах Черкащини стартує з 1 травня

Навігація на водних об’єктах для плавання на маломірних (малих) суднах у Черкаській області розпочнеться з 1 травня й триватиме до 30 листопада 2021 року, за умови відсутності кригоутворення. Про це свідчить розпорядження голови Черкаської обласної державної адміністрації від 31.03.2021 № 8 „Про відкриття та закриття навігації для маломірних (малих) суден на водних об’єктах області в 2021 році“.

Додамо, відповідно до статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, пункту 3.7 Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах у Черкаській області, затверджених рішенням Черкаської обласної ради від 22 березня 2013 року № 21-12/VI, за погодженням Верхньодніпровським міжрегіональним управлінням Державної служби морського та річкового транспорту України Черкаською обласною державною адміністрацією видано розпорядження „Про відкриття та закриття навігації для маломірних (малих) суден на водних об’єктах області в 2021 році“, яке зараз перебуває на реєстрації в Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Київ).