Наталія Видра про ситуацію в області із захворюваністю на сказ

На Черкащині почастішали випадки захворюваності на сказ серед тварин. Про це повідомила заступниця генерального директора ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Наталія Видра на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Як вона зауважила, цьогоріч  уже зареєстровано 35 випадків сказу серед тварин. Зокрема, в 10 громадах Черкаського району. Випадки фіксували також на Звенигородщині та Уманщині.

– Із початку року до медзакладів області по антирабічну допомогу звернулися 434 людини внаслідок нападу тварин або їхнього неадекватного поводження, – розповіла Наталія Видра. – Антирабічні щеплення було призначено 168 людям.

На сьогодні заклади охорони здоров’я області забезпечені  антирабічною вакциною та антирабічним імуноглобуліном. Крім цього, влітку очікується додаткове поповнення необхідних  препаратів.

Докладніше у відео: