“Наші виробники – наша економічна міць”, – Ігор Табурець

Виробники Черкащини вистояли, стабілізувались і продовжують працювати, долаючи всі виклики воєнного часу. У цьому питанні ОВА залишається їхнім незмінним і надійним партнером. На цьому наголосив очільник області Ігор Табурець.

У межах робочого візиту він ознайомився з роботою одного з  потужних підприємств Черкащини, що спеціалізується на виготовленні виробів медичного призначення одноразового застосування. Продукція компанії завжди мала попит. А зараз ще більш запитана в лікарнях і госпіталях.

– Майже 400 працівників, постійна робота над розширенням асортименту та пошуком нових ринків збуту, система управління якістю за національними стандартами, – зауважив очільник області. – І що надважливо – ця компанія просто зараз завершує облаштовувати новий виробничий комплекс. Інвестиції під час війни не лише можливі, а й реальні в нас на Черкащині.

Нагадаємо, днями в ОВА відбулась спільна нарада з першим віцепрем’єр-міністром України – міністром економіки України Юлією Свириденко та начальником ОВА Ігорем Табурцем. На ній ішлось про програми підтримки підприємництва, доступне кредитування житла, активізацію будівництва та суміжних галузей економіки.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: