“Наш щит і меч”, – Ігор Табурець про українських добровольців

Обронців країни відзначили на Черкащині. Державні й обласні нагороди в День українського добровольця їм вручив начальник ОВА Ігор Табурець.

– Сьогодні день наших відважних і незламних, – наголосив він. –  Тих, хто взяв до рук зброю у 2014. Хто це зробив у 2022 році. Хто зараз у строю і дає гідну відсіч російським окупантам. Дякую за справжність і могуття! Кожному та кожній! Ми пам’ятаємо всіх наших побратимів і посестер, які повернулись із поля бою на щиті. Вони назавжди в історії Перемоги, яку зараз пишуть українці.

Ігор Табурець вручив захисникам нагороди від Головнокомандувача Збройних Сил України, а також грамоти й подяки від обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам’ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Дата 14 березня була обрана невипадково. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на Схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин