На Золотоніщині запрацювала добровільна пожежна команда

Безпекові систему розширюють в області. Ще один підрозділ добровільної пожежної команди запрацював у селі Мельники Іркліївської територіальної громади, що на Золотоніщині. Про це інформують в ГУ ДСНС області.

Громада налічує 26 населених пунктів. Тут проживають майже 19 тисяч осіб. Відстань від села Мельники до найближчого пожежно-рятувального підрозділу – близько 18 км. Тому добровільна пожежно-рятувальна команда була дуже необхідною. Адже, у справі порятунку життя людей кожна хвилина на вагу золота.

З нагоди відкриття підрозділу, команда отримала сертифікат на пожежний автомобіль та 6 комплектів бойового одягу від Головного управління. Професійні надзвичайники висловили подяку і найкращі побажання вогнеборцям-добровольцям, а також запевнили у співпраці та підтримці ініціатив на користь громади.

Зауважимо, загалом в області функціонує 45 пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення добровільної та місцевої пожежної охорони.