На навчання – онлайн: У більшості навчальних закладів області канікули завершилися

337 закладів середньої освіти Черкащини завершили зимові канікули. З понеділка тут стартувало дистанційне навчання у період карантинних обмежень. Втім у 197 закладах ще тривають зимові канікули. Про це у ході брифінгу повідомила заступниця очільника Черкащини Лариса Кошова.

– У період карантину «зимових канікул», відповідно до рекомендацій МОН України, у навчальних закладах організоване дистанційне навчання, – каже Лариса Кошова. – Адмінітрація кожного освітнього закладу самостійно ухвалює рішення, коли розпочати та завершити навчання. Тож зараз вийшли з канікул 63,2% закладів середньої освіти. Заклади дошкільної освіти з 8 до 24 січня працюють у штатному режимі з дотриманням проти епідеміологічних заходів. Водночас додам, що наразі у 15 таких закладів виявили випадки захворювання на ковід. Тож на самоізоляції перебувають 290 дітей та 39 працівників.

Також нині на канікулах 19 професійно-технічних закладів області. Із 8-ми закладів вищої освіти у трьох навчаються дистанційно, з 15 січня за такою ж формою навчатимуться ще в одному ЗВО. Чотири виші перебуватимуть на канікулах до 24 січня.

– Цей карантин пом’якшений і не такий жорсткий, як весняний локдаун, – зауважила Лариса Кошова. – Він також більш лояльний, порівняно з тими заходами, що впроваджуються в інших країнах. Цими карантинними обмеженнями ми збиваємо хвилю зростання хворих після новорічних свят і паралельно прискорюємо отримання якісної зареєстрованої вакцини, скваленої ВООЗ.

Стрічка новин