На Монастирищині 29 безробітних пройшли навчання та готуються до роботи у місцевих аграріїв

Серед різновидів професійного навчання за сприяння служби зайнятості, що спрямовані на задоволення потреб роботодавців та підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці, є професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації шукачів роботи. Це дає необхідний рівень знань, умінь, навичок, що відповідає вимогам конкретного підприємства.

Вибір напрямків щодо організації профнавчання безробітних базується на вивченні поточної та перспективної потреби регіону у кваліфікованих працівниках.

У цьому напрямку триває плідна співпраця Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості та Державного професійно-технічного навчального закладу «Черкаський навчальний центр Міністерства аграрної політики та продовольства України».

Нещодавно закінчила своє навчання група слухачів за програмою «Спеціальне навчання з питань безпечного виконання робіт з пестицидами і агрохімікатами  та перевірки рівня знань осіб, діяльність яких пов’язана з транспортуванням, застосуванням та торгівлею пестицидами та агрохімікатами».

Навчання успішно пройшли 29 безробітних, які вже в березні 2021 року приступлять до польових робіт на  сільськогосподарських підприємствах СФГ «Юлія», ФГ «Теолинське», СФГ «Обрій».

Монастирищенська районна філія ОЦЗ