На інтерактивній мапі об’єктів альтернативної та відновлювальної енергетики з’явилися дві нові сонячні електростанції

За результатами  кварталу 2021 року на Інтерактивну мапу розташування об’єктів альтернативної та відновлювальної енергетики додали два нових сонячних електростанції. Їхня загальна потужність 56,25 МВт. Вони збудовані в селах Вітове та Кедина Гора.

Наразі на мапі відмічено розташування в регіоні вже 33 сонячних електростанцій загальною потужністю 125,51 МВт, 13 малих гідроелектростанцій загальною потужністю 7,76 МВт та 3 когенераційних установки на біопаливі та біогазі – 16,6 МВт.

У Черкаській області продовжується активно розвиватись сфера альтернативної та відновлювальної енергетики. Загалом, у 2021 році введено в дію 6 сонячних електростанцій загальною потужністю 59,15 МВт (47 відсотків загальної потужності станцій у області введено в дію у 2021 році), одну міні гідроелектростанцію потужністю 0,075 МВт та 179 сонячних електростанцій на дахах приватних домогосподарств. Загальна кількість приватних сонячних електростанцій збільшилась на більше ніж 20 відсотків і становить 884 установки.

Ознайомитись з інтерактивною мапою можна за цим посиланням.

За інформацією Департаменту інфраструктури та ЖКГ Черкаської ОДА