На Черкащині запрацював Центр реагування в надзвичайних ситуаціях (фото)

На Черкащині запрацював Центр реагування в надзвичайних ситуаціях. Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук та голова ДСНС України Микола Чечоткін відкрили новостворений Центр та підписали меморандум про співпрацю Державної служби України та Черкаської ОДА.

– Черкащина досі не мала єдиного центру управління роботами при надзвичайних ситуаціях. Колл-центр ДСНС до цього часу був на відстані 12 км від Управління в іншій частині міста. Переконані, що створення нового Центру значно підвищить ефективність оперативного реагування. А це – наша з вами безпека, – зауважив Сергій Сергійчук.

Які переваги центру?

– це сучасне технічне оснащення, система відеовідтворення;
– це цілодобове управління;
– це чітка та швидка координація дій усіх відповідальних служб;

Голова ДСНС України Микола Чечоткін зауважив, що це дійсно модернізований Центр з усім необхідним обладнанням та технічним оснащенням. В стінах одного приміщення знаходиться зала управління надзвичайними ситуаціями, оперативно-координаційний центр, конференц-зал та пресцентр. Окрім того, комфортні умови для роботи мають диспетчери – серце служби, які завжди на варті та цілодобово приймають виклики.

Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук подякував особовому складу, начальнику Управління Андрію Данику, які цілодобово забезпечують захист усіх черкащан. За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та  досягнення високих показників у службовій діяльності ряд співробітників Управління нагородив грамотами Черкаської ОДА.